O firmě

Společnost KLEMPOS – STŘECHY, s. r. o. vznikla v roce 1999. Jejím předchůdcem byla firma KLEMPOS – sdružení podnikatelů, která působila na trhu stavebních prací od roku 1992 v oboru klempíř. Díky dlouhému působení na trhu se stala firma spolehlivou a odbornou. Transformací na společnost s ručením omezeným přibrala firma ke svým oborům podnikání také obchodní činnost a stavební práce rozšířila na kompletní dodávky střech.

Společnost je zapsána v OR vedená krajským soudem v Brně oddíl C, vložka 34849.

Klempos – Střechy, s. r. o. provádí:

- nákup stavebních materiálů za účelem jejich dalšího prodeje nebo použití při vlastních realizacích staveb > OBCHODNÍ ČINNOST
- klempířské, pokrývačské, tesařské, zámečnické a izolatérské práce, drobné stavby a opravy > KOMPLETNÍ REALIZACE STŘECH

Obchodní činnost firmy KLEMPOS – STŘECHY

Obchodní činnost firmy je zaměřena na sortiment pro klempíře a pokrývače. Nabízí širokou škálu výrobků potřebných při práci na střeše – okapové systémy, plechy v tabulích i ve svitcích, klempířské prvky, spojovací materiály, nářadí pro dělníky v oboru. Dalším sortimentem jsou střešní okna značky VELUX, Roto a FAKRO, podstřešní fólie JUTA a Tyvek, střešní krytina od výrobců Bramac, TONDACH, KM Beta a Ranilla.

V roce 2000 získala firma výhradní zastoupení pro Českou republiku od německého výrobce střešních doplňků MAGE Herzberg GmbH, který vyrábí střešní doplňky z kovu. Na západních trzích se značně zvyšuje poptávka po kovových střešních doplňcích, ať už se jedná o měď, hliník nebo pocínované olovo. Potvrzuje se tak, že návrat k tradičním a osvědčeným materiálům je jedinou správnou cestou a je jen otázkou času, kdy plasty ze střech zmizí úplně.

Firma KLEMPOS – STŘECHY, s. r. o. si na trhu vybudovala poměrně silnou pozici, která je postavena na širokém sortimentu a spolehlivosti dodávek spotřebitelům.

Realizační činnost firmy KLEMPOS – STŘECHY

Tato činnost je zaměřena na zákazníky z řad fyzických osob, stavební firmy a obecní i městské úřady. Firma provádí kompletní realizace plochých i šikmých střech se střešní krytinou dle výběru (pálená, betonová, plechová). Realizace se skládá z prací pokrývačských, tesařských, izolatérských a klempířských.

Strategickým záměrem organizace je další rozšiřování trhu a získávání nových zákazníků jak pro obchodní, tak i realizační skupinu a usilování o co nejlepší reference z řad zákazníků.